O projektu

Developerský projekt Byty Anděl patří mezi luxusní bydlení přímo v centru Prahy. Jde o nákladnou rekonstrukci secesní budovy, která pojí historické vnitřní prostory s novodobou modernizací. Druhou část projektu tvoří zcela nový nadčasový objekt.

Oba objekty jsou stavebně dokončeny a vhodné k okamžitému nastěhování:

  • Budova A – 15 bytů
  • Budova B – 28 bytů
  • Kancelářské a obchodní prostory

Nadstandardní bydlení pro náročné

Byty Anděl, to je kombinace kvalitních stavebních materiálů, špičkových technologických postupů a značného luxusu. Volit lze mezi dvěma typy provedení, z nichž jeden je tvořen velkým nadstandardem, který se promítne do všech částí vnitřních prostor.

Interiér každého objektu, potažmo bytu, je navržen co nejefektivněji, aby vznikl dostatek místa pro život, včetně krásného výhledu po okolí. Oba domy nabízí široký výběr dispozic bytů od 1+kk až 5+kk mezonet.

Součástí projektu jsou i obchodní prostory včetně restaurace a 24 hodinová recepce.

Nadstandardní bydlení pro náročné

Zajistěte si vysoký komfort bydlení s developerským projektem Byty Anděl. Kromě výše uvedeného si pořiďte i jedno ze 40 garážových stáních, případně 15 stání v zakladačích.

Přestěhujte se do centra Prahy, konkrétně do tohoto unikátního projektu, který se díky svému situování a nadstandardnímu vybavení, stává výhodnou a zajímavou investicí.

Vizualizace Projektu