Lokalita

Praha 5 – Smíchov je lákavou lokalitou našeho hlavního města, která přináší nejenom vše potřebné na dosah ruky, ale také patřičné zázemí pro bydlení, jež je doprovázeno odpovídajícím soukromím a dostatkem zeleně.

Ač se to může zdát v centrum Prahy téměř nemožné, je tu developerský projekt Byty Anděl, který se nachází v blízkosti řeky Vltavy. Právě v těchto dvou bytových domech naleznete patřičný luxus jak v interiéru, tak v exteriéru, potažmo v okolí.

Stále se rozvíjející čtvrť

Mezi hlavní přednosti spokojeného bydlení patří určitě zeleň, kterou může zprostředkovat park Santoška, kde se lze oddávat potřebné relaxaci nebo sportu. Ten je možné realizovat i v centru Radlická nebo na zimním stadionu Nikolajka a na dalších místech Prahy 5.

Lokalita Nový Smíchov

Pro uspokojení každodenních potřeb rezidence slouží následující:

  • Obchodní centrum Smíchov vzdálené 300m
  • Restaurace a bary v okolí
  • Lékaři
  • Pošta
  • Kina a ostatní služby

Dopravní dostupnost pro každého

Nadstandardní bydlení v rámci developerského projektu Byty Anděl je doprovázeno i blízkostí nejrůznějších dopravních prostředků. Metro je vzdáleno jen 250m, stejně tak tramvajová zastávka, případně autobus. Vhodné situování napomáhá i rychlému napojení na jižní spojku, pakliže k dopravě využíváte automobil.

Nový Smíchov je místem, z něhož se můžete oddávat výhledům na Vinohrady, Vyšehrad, smíchovské údolí a další části historické Prahy, které se pozitivně podepíší na spokojeném a ničím narušovaném bydlení.

Centrum Prahy – žádaná lokalita pro náročné

Dopřávejte si dostatek klidu také v samotném centru hlavní metropole a zároveň si užívejte luxusního bydlení v rámci projektu Byty Anděl. Objevte kouzlo této historické lokality, kde máte romantickou řeku Vltavu na dosah ruky.

Skvělá dopravní dostupnost

AUTEM

parking pro 55 vozidel

MHD

METRO - stanice „Anděl“ 250 m

TRAMVAJ - stanice „Anděl“ 250 m

BUS - stanice „Knížecí“ 300 m

VLAKEM

nádraží „Praha-Smíchov“ 1 km